logoczarneJesteśmy prężnie rozwijającą się firmą prowadzącą swoją działalność na terenie całej Polski. Przede wszystkim cechuje nas dokładność, profesjonalizm oraz bardzo wysoka jakość świadczonych przez nas usług. Wieloletnia praktyka na rynku wag ich napraw, legalizacji oraz sprzedaży pozwala wszystkim naszym pracownikom służyć radą w zakresie wyboru najlepszych wag, spełniających wszystkie Państwa potrzeby. Posiadamy przede wszystkim bardzo szeroką ofertę dotyczącą wag, która powinna Państwa zainteresować. Przede wszystkim najważniejsza dla nas jest opinia naszych klientów oraz ich potrzeby. Firma powstała w … roku. Zajmujemy się sprzedażą, legalizacją, naprawą, konserwacją, montażem, wzorcowaniem, przebudową i legalizacją wszelkiego rodzaju wag. Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pragniemy przedstawić Państwu wysoce szeroką ofertę krajowych wag. Wedle naszego obiektywnego zdania, na co pozwala nam nasze kilkunastoletnie doświadczenie praktyka oraz praktyka w obszarze serwisu i naprawy wag. Dokonaliśmy zbioru najlepszych rozwiązań spośród kilku krajowych producentów wag i urządzeń mierniczych.

 

Świadcząc dla Państwa nasze usługi naszym głównym kryterium jest stosunek jakości do ceny. Wszystkie usługi jakie świadczymy poczynając od sprzedaży wag kończąc na ich legalizacji i naprawie są po bardzo atrakcyjnych cenach, jeśli natomiast w naszej ofercie są aktualnie jakieś promocje, wówczas ceny wag są jeszcze niższe. Przedstawiamy tylko i wyłącznie wagi, które są sprawdzone i najlepsze.

 

To co mamy do zaoferowania jest zawsze aktualne zawsze i bez wyjątku staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Nie ukrywamy, że w ramach naszej oferty staramy się dobrać najlepsze krajowe rozwiązania ważące przede wszystkim ze względu na dostępność części zamiennych, co w przyszłości powoduje szybki i tani serwis, a co za tym idzie oszczędność pieniędzy naszych klientów. Jeżeli zakres oferty krajowej producentów nie posiada interesujących nas rozwiązań, kierujemy się dalej po profesjonalne rozwiązania czołowych producentów światowych.

 

Nasze wagi są zawsze i bez wyjątku sprawdzane, a co za tym idzie gwarantujemy sto procentowe zadowolenie naszym klientom. Nasza długoletnia, bardzo obfita współpraca ze światowymi producentami wag przyniosła naszej firmie bardzo duże doświadczenie i setki zadowolonych klientów.