Zapraszamy do korzystania z naszych usług wypożyczenia wzorców masy do legalizacji wag.

Nasza firma wykonuje serwis i legalizację wag oraz urządzeń dozujących wszelkiego typu. Posiadamy jedyny w Wielkopolsce własny Punkt Legalizacji Wag Akredytowany przez Główny Urząd Miar w Warszawie o NR 81

Posiadamy certyfikat systemu kontroli, jakości zgodnie z dyrektywą Wspólnoty Europejskiej 2009/23/WE, jako jednostka notyfikowana 0103 do wykonywania legalizacji pierwotnej WE

 

Dysponujemy składnicami wzorców dużej masy na terenie całego kraju o łącznym nominale 60 ton.

Innowacyjne sprzęty, takie jak np. wagi elektroniczne, można dzisiaj spotkać już w wielu zakładach pracy, takich jak np. magazyny. Takie nowoczesne rozwiązania mają bowiem wiele zalet i dzięki nim praca w tego typu miejscach staje się o wiele szybsza. Większość pracowników nie narzeka już na męczącą pracę, ponieważ wiele zakładów jest dziś silnie skomputeryzowanych. Problemem nie jest już np. spora waga niektórych ładunków, ponieważ ich przewożeniem zajmują się np. specjalne wózki.

Poza tym, tego typu rozwiązania są też pomocne w układaniu najróżniejszych paczek czy sprzętów i sortowaniu ich. Praca większości współczesnych magazynów i innych podobnych miejsc opiera się również na ważeniu różnych ładunków. Niemniej jednak, ważenie niektórych sprzętów, np. samochodów, może być bardzo skomplikowane, więc tu także wykorzystuje się innowacyjne rozwiązania. Wiele magazynów korzysta więc z urządzeń, takich jak np. waga samochodowa, dzięki którym zadanie to jest łatwe do wykonania.

Sprzęty te są wykorzystywane do wykonywania najróżniejszych czynności, ponieważ są bardzo wszechstronne. Mowa tu zarówno o obsłudze sporych ciężarów, ale także o wykonywaniu pomiarów, które są potrzebne do pracy. Nowoczesne rozwiązania, takie jak wagi przemysłowe, sprawiają więc, że praca ludzi staje się znacznie łatwiejsza.